en ua ru
youtube
Розділи
Your Account
Логін:
Пароль:
Запам’ятати?
Автомобили Хундай по наилучшим ценам для автолюбителей Украины.
...
 

Новини
Cкладаний автомобіль - немає проблем з паркуванням ... ВІДЕОCкладаний автомобіль - немає проблем з паркуванням ... ВІДЕО  Cкладаний автомобіль - немає проблем з паркуванням ... ВІДЕО
12.12.2011 10:00:34  Переглядів: 774
На  Токійському автосалоні компанія Kowa Tmsuk продемонструвала своє рішення проблем з паркуванням.

У Японії представили прототип імператорського лімузина - Toyota Century...У Японії представили прототип імператорського лімузина - Toyota Century...  У Японії представили прототип імператорського лімузина - Toyota Century...
07.12.2011 09:15:09  Переглядів: 982
На 42-му Токійському автосалоні помічений прототип нового флагманського седана бізнес-Toyota - Toyota Century Royal.

 

Suzuki збагатив Grand Vitara Suzuki збагатив Grand Vitara   Suzuki збагатив Grand Vitara
02.12.2011 16:45:35  Переглядів: 713
Японський виробник Suzuki оголосив про початок продажів на території європейських країн кросовера Grand Vitara в новій комплектації Executive +.

 

Honda презентувала в Токіо міський автомобіль майбутнього...Honda презентувала в Токіо міський автомобіль майбутнього...  Honda презентувала в Токіо міський автомобіль майбутнього...
02.12.2011 14:30:54  Переглядів: 349
Oднім з найяскравіших експонатів на стенді компанії став концепт міської чотириколісної капсули Micro Commuter. Електромобіль задуманий для комфортного і нешкідливого для навколишнього середовища переміщення в умовах як мегаполісів, так і невеликих міст

 

Нове покоління Honda CR-V сьогодні надійшло в продаж у ЯпоніїНове покоління Honda CR-V сьогодні надійшло в продаж у Японії  Нове покоління Honda CR-V сьогодні надійшло в продаж у Японії
02.12.2011 10:00:19  Переглядів: 896
Японські покупці отримають новий CR-V першими у світі - практично відразу ж після азіатської прем'єри на токійському автосалоні. Модель з'явилася в японських дилерів вже сьогодні, на два тижні раніше старту продажів в США

На східноєвропейському ринку нова Subaru Impreza з'явиться навесніНа східноєвропейському ринку нова Subaru Impreza з'явиться навесні  На східноєвропейському ринку нова Subaru Impreza з'явиться навесні
02.12.2011 09:40:20  Переглядів: 472
У Східну Європу навесні привезуть всі модифікації моделі нового покоління - з кузовами седан і хетчбек, а також «внедорожную» версію пятидверки під назвою XV. Перші два автомобілі можна було побачити на токійському автосалоні

Daihatsu представила в Токіо свій трансформер - DX ...Daihatsu представила в Токіо свій трансформер - DX ...  Daihatsu представила в Токіо свій трансформер - DX ...
01.12.2011 17:45:27  Переглядів: 384
Дочірня підрозділ концерну Toyota, марка Daihatsu, представила в Токіо концепт DX. Незважаючи на компактні розміри, родстер DX оформлений у чітко внедорожной стилістиці.

 

Перші живі фото кросовера Volkswagen Passat ... Оновлено! +ВІДЕОПерші живі фото кросовера Volkswagen Passat ... Оновлено! +ВІДЕО  Перші живі фото кросовера Volkswagen Passat ... Оновлено! +ВІДЕО
01.12.2011 17:15:25  Переглядів: 1074
Німецький концерн Volkswagen привіз на автосалон в Токіо відразу дві позашляхових новинки. Поруч з концептуальним кросовером, прем'єра якого стала сюрпризом, красувався Passat під «вседорожниє» виконанні Alltrack.

Компанія Nissan приїхала на автошоу з "третім" Pivo-му... ФОТО+ВІДЕОКомпанія Nissan приїхала на автошоу з "третім" Pivo-му... ФОТО+ВІДЕО  Компанія Nissan приїхала на автошоу з "третім" Pivo-му... ФОТО+ВІДЕО
01.12.2011 16:30:02  Переглядів: 361
Pivo 3 ... Ні це не хмільний продукт з цифровим позначенням від відомої пивної компанії. Це третє покоління електричного прототипу. На думку більшості експертів, дана модель набагато ближче до реального життя, ніж дві

Завдання Mitsubishi: зробити Colt найпопулярнішою моделлю в лінійці ...Завдання Mitsubishi: зробити Colt найпопулярнішою моделлю в лінійці ...  Завдання Mitsubishi: зробити Colt найпопулярнішою моделлю в лінійці ...
01.12.2011 11:45:52  Переглядів: 348
Концепт Mirage (він же Colt) не вражав на токійському автоушоу воображніе гурманів - він виглядає сірувато на тлі інших концептів. Однак перед Mitsubishi при створенні цієї моделі стояла мета не вразити дизайном, а зробити куповану машину, «задовольнити потреби людей в усьому світі», - повідомляє портал Worldcarfans.

 

Розетковий Toyota Prius Plug-in почнуть продавати вже в наступному місяціРозетковий Toyota Prius Plug-in почнуть продавати вже в наступному місяці  Розетковий Toyota Prius Plug-in почнуть продавати вже в наступному місяці
01.12.2011 10:45:14  Переглядів: 357
Серійний екземпляр Toyota Prius PHV (Plug-in Hybrid Vehicle) став частиною експозиції концерну на «домашньому» автосалоні в Токіо. Представники компанії оголосили про готовність почати продажі гібридної модифікації Prius, здатної зарядити від побутової електромережі.

 

Regina - черговий мінікар від Suzuki...Regina - черговий мінікар від Suzuki...  Regina - черговий мінікар від Suzuki...
01.12.2011 10:15:04  Переглядів: 315
На Токійському автосалоні, компанія «Suzuki» представила свій концепт, під назвою «Regina», який, можливо, представляє собою найкомпактніший автомобіль японського бренду.

Прототип нового Subaru Outback - самий агресивний універсал на токійському автосалоні ...Прототип нового Subaru Outback - самий агресивний універсал на токійському автосалоні ...  Прототип нового Subaru Outback - самий агресивний універсал на токійському автосалоні ...
01.12.2011 09:40:59  Переглядів: 637
Ще один концепт в Токіо представила компанія Subaru. Показаний спортивний універсал під назвою Advanced Tourer називають провісником нового Outback. «Мабуть, це самий приголомшливо агресивний універсал на автосалоні», - вважає Autoblog.