en ua ru
youtube
Your Account
Логін:
Пароль:
Запам’ятати?
...
Export
 
  


Новини
АвтоПодъемник 24.05.2012АвтоПодъемник 24.05.2012  АвтоПодъемник 24.05.2012
24.05.2012 02:00:01  Переглядів: 13

Друга Смуга 24.05.2012Друга Смуга 24.05.2012  Друга Смуга 24.05.2012
24.05.2012 01:00:01  Переглядів: 19

Оригінальний спосіб об'їзду затору... ВІДЕООригінальний спосіб об'їзду затору... ВІДЕО  Оригінальний спосіб об'їзду затору... ВІДЕО
24.05.2012 00:22:53  Переглядів: 567
Об'їзд затору по трамвайним коліям - доволі поширений маневр серед автомобілістів.

Незвичайний спосіб зачинити двері... ВІДЕО Незвичайний спосіб зачинити двері... ВІДЕО   Незвичайний спосіб зачинити двері... ВІДЕО
23.05.2012 23:40:36  Переглядів: 598
Неуважний водій вантажівки з міста Камінь-Риболов (Росія) забув про відкриті двері будки та став їхати по своїх справах.

В Баку сміттєвоз впав з мосту... ВІДЕОВ Баку сміттєвоз впав з мосту... ВІДЕО  В Баку сміттєвоз впав з мосту... ВІДЕО
23.05.2012 23:05:51  Переглядів: 332
Ця пригода трапилась в місті Баку (Азербайджан) та була знята на камеру спостереження.

Жахливе ДТП в Києві: п'яний водій (?) Hyundai Elantra збив вагітну жінку, відірвавши їй ногу і протаранив Dodge Caliber. ФОТОЖахливе ДТП в Києві: п'яний водій (?) Hyundai Elantra збив вагітну жінку, відірвавши їй ногу і протаранив Dodge Caliber. ФОТО  Жахливе ДТП в Києві: п'яний водій (?) Hyundai Elantra збив вагітну жінку, відірвавши їй ногу і протаранив Dodge Caliber. ФОТО
23.05.2012 22:29:43  Переглядів: 1042
Як пише читач Андрій, майже опівночі, з 20-го на 21-е на метро Осокорки сталася жахлива НП.
Уже два місяці йде ремонт всього проспекту Бажана, поклали новий
асфальт, поставили відбійники, зараз малюють розмітку.

 

У ДТП на Львівщині загинув відомий український мистецтвознавецьУ ДТП на Львівщині загинув відомий український мистецтвознавець  У ДТП на Львівщині загинув відомий український мистецтвознавець
23.05.2012 22:10:23  Переглядів: 584
23 травня, близько 9-ї години ранку, у дорожньо-транспортній пригоді, що сталася на Львівщині, між селами Куровичі та Печенія Золочівського району, загинув 86-річний Борис Возницький.

 

Loading...
14-річна дівчинка прокаталася на татовому позашляховику... ФОТО+ВІДЕО14-річна дівчинка прокаталася на татовому позашляховику... ФОТО+ВІДЕО  14-річна дівчинка прокаталася на татовому позашляховику... ФОТО+ВІДЕО
23.05.2012 19:00:41  Переглядів: 3488
Ключі від автомобіля варто ховати навіть від власних дітей, адже в противному випадку це може погано закінчитися.

Небезпечне перевезення дітей ледь не закінчилось трагедією... ВІДЕОНебезпечне перевезення дітей ледь не закінчилось трагедією... ВІДЕО  Небезпечне перевезення дітей ледь не закінчилось трагедією... ВІДЕО
23.05.2012 18:00:51  Переглядів: 1435
Перевезення дітей в автомобілях - особливо важливий момент, який вимагає непростої відповідальності та уважності.

Каліфорнія стане другим штатом, де дозволять тестувати автономні машини. ВІДЕОКаліфорнія стане другим штатом, де дозволять тестувати автономні машини. ВІДЕО  Каліфорнія стане другим штатом, де дозволять тестувати автономні машини. ВІДЕО
23.05.2012 17:45:41  Переглядів: 165
Каліфорнія, судячи з усього, стане наступним штатом, де буде дозволено експлуатувати автомобілі з «автопілотами». Нещодавно законопроект ще одного американського штату Невада схвалив випробування таких машин на дорогах загального користування.

IFR Aspid готує новий спорткарIFR Aspid готує новий спорткар  IFR Aspid готує новий спорткар
23.05.2012 17:20:49  Переглядів: 99
Іспанський виробник IFR Aspid опублікував на своєму сайті перший тізер нової моделі, яка, як очікується, буде представлена ​​в наступному році. Технічна інформація та нові зображення моделі будуть опубліковані найближчим часом.

 

Мотоцикліст не розминувся з автомобілем на перехресті... ВІДЕОМотоцикліст не розминувся з автомобілем на перехресті... ВІДЕО  Мотоцикліст не розминувся з автомобілем на перехресті... ВІДЕО
23.05.2012 17:00:13  Переглядів: 1031
На перетині Партизанського проспекту та вулиці Жилуновича в Мінську (Білорусь) трапилось ДТП.

Новий родстер Alfa Romeo будуть виробляти на заводі MazdaНовий родстер Alfa Romeo будуть виробляти на заводі Mazda  Новий родстер Alfa Romeo будуть виробляти на заводі Mazda
23.05.2012 16:40:13  Переглядів: 88
Новий родстер Alfa Romeo з 2015 року будуть виробляти на заводі Mazda в Хіросімі на загальній задньопривідною платформі з наступним поколінням Mazda МХ5, повідомляє італійський ресурс Fiat Press.

 

Оновлений Aston Martin DB9 стане святковим... Оновлений Aston Martin DB9 стане святковим...   Оновлений Aston Martin DB9 стане святковим...
23.05.2012 16:25:48  Переглядів: 125
Перед офіційним відкриттям цього літа, Aston Martin вводить останні штрихи в розробку наступника DB9.

Nissan представила свої зарядні станції для електромобілівNissan представила свої зарядні станції для електромобілів  Nissan представила свої зарядні станції для електромобілів
23.05.2012 16:00:49  Переглядів: 156
Японська компанія Nissan підготувала для Франції та Нідерландів по 40 швидких зарядних станцій (EV Quick Chargers) для електромобілів. Про це повідомляє портал Autoevolution з посиланням на представників фірми.