en ua ru
youtube
Your Account
Логін:
Пароль:
Запам’ятати?
...
Export
 
  


Новини
Потужність Toyota GT86 збільшили до 320 л. с.. ФОТОПотужність Toyota GT86 збільшили до 320 л. с.. ФОТО  Потужність Toyota GT86 збільшили до 320 л. с.. ФОТО
17.05.2012 13:00:33  Переглядів: 319
Компанія GAZOO Racing представила світу свій варіант задньопривідного купе Toyota GT86. Автомобіль дебютував на гонках «24 години Нюрбургрінга» і отримав назву SPORTS FR Concept.

 

Новий Mini Cooper проходить фінальні тести. ФОТОНовий Mini Cooper проходить фінальні тести. ФОТО  Новий Mini Cooper проходить фінальні тести. ФОТО
17.05.2012 12:44:35  Переглядів: 214
В інтернеті з'явилася нова фотографія чергового покоління хетчбека Mini. Правда, за камуфляжем важко зрозуміти, що саме зміниться у новинки в порівнянні з нинішньою моделлю. Ну, ми хоча б знаємо, що новий Cooper активно тестується британцями.

 

Seat показала «гарячу» версію Mii. ФОТОSeat показала «гарячу» версію Mii. ФОТО  Seat показала «гарячу» версію Mii. ФОТО
17.05.2012 12:36:24  Переглядів: 330
Іспанці не стали терпіти підготовку концептуального Skoda Citigo Rally і теж вирішили показати світу свою «гарячу» версію Mii. Автомобіль також є аналогом німецького хетчбека Volkswagen Up, який дебютував на автосалоні у Франкфурті у вересні минулого року.

 

Черговий інноваційний транспорт від Honda Motor... Черговий інноваційний транспорт від Honda Motor...   Черговий інноваційний транспорт від Honda Motor...
17.05.2012 12:00:04  Переглядів: 439
Японська компанія «Honda Motor» доволі відома своїми інноваційними розробками та засобами пересування.

Peugeot представила два спеціальні видання «Roland Garros»...Peugeot представила два спеціальні видання «Roland Garros»...  Peugeot представила два спеціальні видання «Roland Garros»...
17.05.2012 11:45:12  Переглядів: 184
Peugeot запропонувала два нових спеціальних видання «Roland Garros» у Великобританії.

Інформація ДАІ м. Києва та ДАІ УкраїниІнформація ДАІ м. Києва та ДАІ України  Інформація ДАІ м. Києва та ДАІ України
17.05.2012 11:36:00  Переглядів: 123

16 травня 2012 в Україні зареєстровано 68 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло 7 осіб та травмовано - 90. Будьте дуже уважні на дорогах!

 

 

 

 

Volvo готує нового конкурента Audi A6L...Volvo готує нового конкурента Audi A6L...  Volvo готує нового конкурента Audi A6L...
17.05.2012 11:06:46  Переглядів: 331
Згідно з нещодавньою доповіддю, Volvo розробляє оновлений S60 з довгою колісною базою для китайського ринку.

Loading...
Можливо так виглядатиме 2014 Porsche Macan...Можливо так виглядатиме 2014 Porsche Macan...  Можливо так виглядатиме 2014 Porsche Macan...
17.05.2012 10:40:14  Переглядів: 1957
Нещодавно, шпигуни помітили новенький 2014 Porsche Macan під час тестів.

Концепт Nissan Hi-Cross стане 2014 Qashqai?.. Концепт Nissan Hi-Cross стане 2014 Qashqai?..   Концепт Nissan Hi-Cross стане 2014 Qashqai?..
17.05.2012 10:20:10  Переглядів: 554
Починають з'являтися нові подробиці про 2014 Nissan Qashqai.

Водій вантажівки заснув за кермом... ВІДЕОВодій вантажівки заснув за кермом... ВІДЕО  Водій вантажівки заснув за кермом... ВІДЕО
17.05.2012 10:00:49  Переглядів: 2699
В салоні автомобіля автора цього відео встановлений не лише реєстратор, але й СВ-радіостанція.

Skoda зробить з Citigo ралійний хетчбекSkoda зробить з Citigo ралійний хетчбек  Skoda зробить з Citigo ралійний хетчбек
17.05.2012 09:45:33  Переглядів: 215
Компанія Skoda опублікувала перший тизер свого екстремального концепту Citigo Rally. Автомобіль базується на платформі 3-дверного хетчбека Skoda Citigo (аналог німецького Volkswagen Up).

На Миколаївщині в зіткненні з ЗАЗ загинув мотоцікліст.ФОТОНа Миколаївщині в зіткненні з ЗАЗ загинув мотоцікліст.ФОТО  На Миколаївщині в зіткненні з ЗАЗ загинув мотоцікліст.ФОТО
17.05.2012 09:30:21  Переглядів: 1900
15 травня в 11:00 50 хвилин, в місті Нова Одеса Миколаївської області сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій одна людина загинула, ще одна отримала тілесні ушкодження.

 

Nissan готує новий тюнінг-пакет для своїх автомобілів...Nissan готує новий тюнінг-пакет для своїх автомобілів...  Nissan готує новий тюнінг-пакет для своїх автомобілів...
17.05.2012 09:15:33  Переглядів: 433
Голова Nissan з питань глобального планування оголосив, що вже скоро компанія представить новий тюнінг-пакет Nismo RS.

Автомобіліст «притер» мотоцикліста до відбійника... ВІДЕО не для слабодухихАвтомобіліст «притер» мотоцикліста до відбійника... ВІДЕО не для слабодухих  Автомобіліст «притер» мотоцикліста до відбійника... ВІДЕО не для слабодухих
17.05.2012 09:00:37  Переглядів: 9905
В Москві (Росія) на виїзді з тунелю ВДНХ «Мазда» «притерла» мотоцикліста до лівого відбійника.

АвтоПодъемник 17.05.2012АвтоПодъемник 17.05.2012  АвтоПодъемник 17.05.2012
17.05.2012 02:00:01  Переглядів: 54