en ua ru
youtube
Your Account
Логін:
Пароль:
Запам’ятати?
...
Export
 
  


Новини
BMW випустить на ринок бюджетну версію седана 3-ої серії?BMW випустить на ринок бюджетну версію седана 3-ої серії?  BMW випустить на ринок бюджетну версію седана 3-ої серії?
17.05.2012 01:52:18  Переглядів: 788
Баварський виробник розповсюдив інформацію про нові модифікаціях моделі 3-ї серії, які надійдуть до європейських дилерам майбутнім літом.

 

 

Друга Смуга 17.05.2012Друга Смуга 17.05.2012  Друга Смуга 17.05.2012
17.05.2012 01:00:01  Переглядів: 61

Мотоцикліст зніс велосипедистку на переході... ВІДЕОМотоцикліст зніс велосипедистку на переході... ВІДЕО  Мотоцикліст зніс велосипедистку на переході... ВІДЕО
16.05.2012 19:00:25  Переглядів: 2740
В цій пригоді, обидва учасника порушили правила дорожнього руху і відразу поплатились.

«Вчитель» влаштував ДТП із займанням... ВІДЕО«Вчитель» влаштував ДТП із займанням... ВІДЕО  «Вчитель» влаштував ДТП із займанням... ВІДЕО
16.05.2012 18:00:25  Переглядів: 4319
Камера спостереження, встановлена на дорозі в Сочі (Росія), зняла ДТП із займанням.

Saab пише листа ... Бараку ОбаміSaab пише листа ... Бараку Обамі  Saab пише листа ... Бараку Обамі
16.05.2012 17:40:34  Переглядів: 351
Американський концерн General Motors до цих пір заважає збанкрутілої шведської компанії Saab. GM зберігає за собою пакет акцій бренду, що дозволяє заблокувати будь-яку угоду Saab. Хоча американці давно не є власниками шведської фірми.

«АвтоВАЗ» відзначає випуск 27-мільйонного автомобіля«АвтоВАЗ» відзначає випуск 27-мільйонного автомобіля  «АвтоВАЗ» відзначає випуск 27-мільйонного автомобіля
16.05.2012 17:20:27  Переглядів: 226
Російський автогігант "АвтоВАЗ" відзначить сьогодні випуск 27-мільйонного автомобіля. В урочистій церемонії в Тольятті візьмуть участь заслужені працівники, керівники і фахівці компанії, пише Autonews.

 

Український вчений створив дешевий двигун і обійшов колег з НімеччиниУкраїнський вчений створив дешевий двигун і обійшов колег з Німеччини  Український вчений створив дешевий двигун і обійшов колег з Німеччини
16.05.2012 17:00:29  Переглядів: 1348
Подібними двигунами оснащені електромобілі та ліфти

 

Loading...
Наступник Infiniti G-series дебютує наступного року... Наступник Infiniti G-series дебютує наступного року...   Наступник Infiniti G-series дебютує наступного року...
16.05.2012 16:40:50  Переглядів: 248
Нинішнє покоління Infiniti G-series відоме на світовому ринку за допомогою купе G37, виробництво якого було розпочате в 2007 році.

Німці оновили Alfa Romeo 8C Competizione... Німці оновили Alfa Romeo 8C Competizione...   Німці оновили Alfa Romeo 8C Competizione...
16.05.2012 16:30:50  Переглядів: 292
Ательє «Wheelsandmore» випускає так багато своїх свіжих творінь, що клієнти навіть не знають куди кидатись.

Неймовірний Mercedes-Benz CLS 63 AMG в баченні німецьких тюнерів... Неймовірний Mercedes-Benz CLS 63 AMG в баченні німецьких тюнерів...   Неймовірний Mercedes-Benz CLS 63 AMG в баченні німецьких тюнерів...
16.05.2012 16:20:01  Переглядів: 544
Майстри з ательє «German Special Customs» представили світу своє бачення Mercedes-Benz CLS 63 AMG.

ДТП в Києві за участю 4-х автомобілів на автопарковці ТЦ «Епіцентр». ФОТОДТП в Києві за участю 4-х автомобілів на автопарковці ТЦ «Епіцентр». ФОТО  ДТП в Києві за участю 4-х автомобілів на автопарковці ТЦ «Епіцентр». ФОТО
16.05.2012 15:49:27  Переглядів: 5108
ДТП в Києві за участю 4-х автомобілів сталося на автопарковці ТЦ «Епіцентр» (Біличі) відбулося в другій половині дня, в п'ятницю, 11 травня.

 

В світі кросоверів скоро з'явиться новий розкішний представник... В світі кросоверів скоро з'явиться новий розкішний представник...   В світі кросоверів скоро з'явиться новий розкішний представник...
16.05.2012 15:20:17  Переглядів: 507
Компанії «Armortech» та «Atelier Valdeig» оголосили про свої плани запропонувати новий розкішний кросовер Tresor, що в перекладі з французької означає «скарб».

Scion готується до початку продажів FR-S. ВІДЕОScion готується до початку продажів FR-S. ВІДЕО  Scion готується до початку продажів FR-S. ВІДЕО
16.05.2012 14:40:01  Переглядів: 215
Компанія Scion готується до запуску на американський ринок своєї нової моделі FR-S.

 

Найшвидший у світі автомобіль-амфібія продається...  ФОТО+ВІДЕОНайшвидший у світі автомобіль-амфібія продається... ФОТО+ВІДЕО  Найшвидший у світі автомобіль-амфібія продається...  ФОТО+ВІДЕО
16.05.2012 14:20:28  Переглядів: 679
Для тих хто полюбляє швидкі автомобілі та рибалку, може бути цікавою ця пропозиція.

Трансляцію складання Lada Granta показують в інтернеті ...Трансляцію складання Lada Granta показують в інтернеті ...  Трансляцію складання Lada Granta показують в інтернеті ...
16.05.2012 14:10:34  Переглядів: 543
На офіційному сайті «Веб-вибори - 2012», де раніше транслювався відео з російських виборчих ділянок, тепер можна в режимі реального часу спостерігати за складанням автомобілів Lada Granta.