en ua ru
youtube
Розділи
Your Account
Логін:
Пароль:
Запам’ятати?
Автомобили Хундай по наилучшим ценам для автолюбителей Украины.
...
 

Новини
Передньопривідний електричний велосипед Ford дебютував у Франкфурті...Передньопривідний електричний велосипед Ford дебютував у Франкфурті...  Передньопривідний електричний велосипед Ford дебютував у Франкфурті...
21.09.2011 13:00:51  Переглядів: 1410
На автосалоні у Франкфурті були представлені не лише автомобілі. Компанія «Ford» представила концепт електричного велосипеду E-Bike Concept.

Представниці прекрасної статі на автосалоні у Франкфурті. ФОТОПредставниці прекрасної статі на автосалоні у Франкфурті. ФОТО  Представниці прекрасної статі на автосалоні у Франкфурті. ФОТО
20.09.2011 16:15:53  Переглядів: 1657
Як відомо, жодне автошоу у світі не обходиться без «допомоги» представниць прекрасної статі.

Названа вартість реального е-мобіляНазвана вартість реального е-мобіля  Названа вартість реального е-мобіля
19.09.2011 10:00:28  Переглядів: 573
Перший серійний е-мобіль оцінюється в суму близько 500 тис. рублів. Про це заявив генеральний директор компанії "Е-Авто" Андрій Бірюков.

 

 

Subaru BRZ: задний привод - и никакого турбо!Subaru BRZ: задний привод - и никакого турбо!  Subaru BRZ: задний привод - и никакого турбо!
16.09.2011 18:01:15  Переглядів: 799
Во Франкфурте Subaru не только поддержала интерес к своему будущему купе BRZ, показав "базу" машины, но и озвучила кое-какие технические подробности.

Opel RAK e: он станет серийным?!Opel RAK e: он станет серийным?!  Opel RAK e: он станет серийным?!
16.09.2011 17:00:28  Переглядів: 371
Не успели мы задаться вопросом, станет ли реакция публики на смелый электрический концепт Opel RAK e решающей в вопросе запуска его в производство, как глава Opel Ник Рейли сам принялся размышлять о конвейерной судьбе коцепткара.

Smart ForVision: випереджуючи час... ФОТО+ВІДЕОSmart ForVision: випереджуючи час... ФОТО+ВІДЕО  Smart ForVision: випереджуючи час... ФОТО+ВІДЕО
16.09.2011 16:45:28  Переглядів: 445
Smart створила автомобіль, який має всі шанси стати автомобілем майбутнього.

Екологічні види транспорту поповнились двома новобранцями від BMW... ФОТО+ВІДЕОЕкологічні види транспорту поповнились двома новобранцями від BMW... ФОТО+ВІДЕО  Екологічні види транспорту поповнились двома новобранцями від BMW... ФОТО+ВІДЕО
16.09.2011 16:15:28  Переглядів: 1045
Екологічне майбутнє стає ближчим завдяки концептам BMW i3 та i8, які показались у Франкфурті.

Citroën Tubik: "клубное" наследие прошлогоCitroën Tubik: "клубное" наследие прошлого  Citroën Tubik: "клубное" наследие прошлого
16.09.2011 16:04:21  Переглядів: 740
Citroën = авангард. Авангард = дух Citroen!

Volkswagen NILS - чудове вирішення міського транспорту. ФОТО+ВІДЕОVolkswagen NILS - чудове вирішення міського транспорту. ФОТО+ВІДЕО  Volkswagen NILS - чудове вирішення міського транспорту. ФОТО+ВІДЕО
16.09.2011 16:00:39  Переглядів: 450
Volkswagen представила концепт NILS на автошоу у Франкфурті.

Peugeot 508 RXH - гібрид майбутнього... ФОТОPeugeot 508 RXH - гібрид майбутнього... ФОТО  Peugeot 508 RXH - гібрид майбутнього... ФОТО
16.09.2011 15:45:31  Переглядів: 550
Французький автовиробник Peugeot представив гібридний концепт 508 RXH на автосалоні у Франкфурті.

Оновлений Mercedes-Benz SLS AMG Roadster показався у Франкфурті. ФОТООновлений Mercedes-Benz SLS AMG Roadster показався у Франкфурті. ФОТО  Оновлений Mercedes-Benz SLS AMG Roadster показався у Франкфурті. ФОТО
16.09.2011 15:15:54  Переглядів: 556
Пропонуємо вашій увазі відео з презентації оновленого Mercedes-Benz SLS AMG Roadster на автосалоні у Франкфурті.

Honda: и все-таки мы выпустим новый NSXHonda: и все-таки мы выпустим новый NSX  Honda: и все-таки мы выпустим новый NSX
16.09.2011 14:40:39  Переглядів: 686
Ожидалось, что во Франкфурте на стенде Honda основную скрипку будет играть Civic. Так, в общем-то и получилось, только с одной оговоркой...

Франкфурт-2011: Audi представляє новий A5 DTMФранкфурт-2011: Audi представляє новий A5 DTM  Франкфурт-2011: Audi представляє новий A5 DTM
16.09.2011 12:00:22  Переглядів: 449

 

На стенді марки Audi у Франкфурті крім інших новинок дебютував і гоночний варіант моделі А5, підготовлений для участі в чемпіонаті DTM.

 

Kia GT: ждите в салонах официальных дилеровKia GT: ждите в салонах официальных дилеров  Kia GT: ждите в салонах официальных дилеров
16.09.2011 10:15:16  Переглядів: 568
Показанный во Франкфурте концептуальный Kia GT встанет на конвейер.

Jaguar C-X16 concept - новий хижак у Франкфурті. ВІДЕОJaguar C-X16 concept - новий хижак у Франкфурті. ВІДЕО  Jaguar C-X16 concept - новий хижак у Франкфурті. ВІДЕО
16.09.2011 09:55:23  Переглядів: 376
Фактично, представлений концепт-кар - це прототип моделі 2013 XE.