en ua ru
youtube
Розділи
Your Account
Логін:
Пароль:
Запам’ятати?
...
Export
 

Новини
Mopar привезли в Детройт Dodge Charger Redline... Mopar привезли в Детройт Dodge Charger Redline...   Mopar привезли в Детройт Dodge Charger Redline...
10.01.2012 12:30:18  Переглядів: 522
На автосалоні в Детройті був представлений Dodge Charger Redline, який був модернізований майстрами з ательє «Mopar».

Ford представив нове покоління FusionFord представив нове покоління Fusion  Ford представив нове покоління Fusion
10.01.2012 11:15:57  Переглядів: 1292
Сьогодні в Детройті очікується ряд прем'єр. Однією з них стане нове покоління американського Ford Fusion. Буде випускатися звичайна бензинова версія, простий гібрид, а також гібрид, акумулятори якого можна зарядити від розетки.

Nissan показала дизайн нового Pathfinder. ФОТОNissan показала дизайн нового Pathfinder. ФОТО  Nissan показала дизайн нового Pathfinder. ФОТО
10.01.2012 09:30:42  Переглядів: 1150
У Детройті відбулася офіційна прем'єра передсерійного Nissan Pathfinder. Продажі четвертого покоління позашляховика почнуться восени поточного року. Як і передбачалося, виробник вирішив відмовитися від рамної конструкції, і автомобіль отримав несучий кузов.

Вперше на Детройтському автосалоні дебютує тракторВперше на Детройтському автосалоні дебютує трактор  Вперше на Детройтському автосалоні дебютує трактор
06.01.2012 11:00:09  Переглядів: 477
Вперше в історії Детройтського автосалону на виставці покажуть трактор. Відвідувачі найбільшої автомобільної виставки США зможуть на власні очі познайомитися з компактним садовим Craftsman CTX, який надійде в продаж вже в лютому за ціною від $ 3 тис. до 6,5 тис., пише WorldCarFans.

 

Volvo покаже в Детройті передсерійний гібридVolvo покаже в Детройті передсерійний гібрид  Volvo покаже в Детройті передсерійний гібрид
06.01.2012 09:30:32  Переглядів: 364
Наступного тижня в Детройті шведська компанія Volvo продемонструє прототип гібриду на шасі кросовера XC60.

 

Lexus показала фотографії LF-LCLexus показала фотографії LF-LC  Lexus показала фотографії LF-LC
05.01.2012 12:30:43  Переглядів: 1238
Компанія Lexus поширила в ЗМІ нові фотографії концептуального купе, яке буде вперше показано публіці на наступному тижні в Детройті. Яскраво-червоний LF-LC обіцяє стати найбільш головними «героєм» стенда Lexus на виставці в США.

Shelby GT500 Mustang Convertible представиться у Детройті...Shelby GT500 Mustang Convertible представиться у Детройті...  Shelby GT500 Mustang Convertible представиться у Детройті...
04.01.2012 16:00:46  Переглядів: 645
Автовиробники з усього світу активно готуються чи не до найбільшої та найочікуванішої подій року - Автошоу в Детройті (США).

Nissan показала задню частину нового Pathfinder ... ВІДЕОтізерNissan показала задню частину нового Pathfinder ... ВІДЕОтізер  Nissan показала задню частину нового Pathfinder ... ВІДЕОтізер
04.01.2012 10:30:25  Переглядів: 717
Японська компанія Nissan опублікувала в Facebook перший офіційний відеотізер нового Pathfinder. Модель передсерійного концепту, яка представлена ​​на відео, дебютує через п'ять днів на автосалоні в Детройті. У продажу автомобіль з'явиться найближчої осені.

Mopar представляє дві нові версії Chrysler 200Mopar представляє дві нові версії Chrysler 200  Mopar представляє дві нові версії Chrysler 200
04.01.2012 09:15:46  Переглядів: 275
Наступного тижня в Детройті дебютує «заряджена» версія седана Chrysler 200, над якою попрацювали співробітники компанії Mopar, пише Autoevolution. Автомобіль навіть отримав власне ім'я - Super S.

 

Acura NSX перевершить Audi R8?..Acura NSX перевершить Audi R8?..  Acura NSX перевершить Audi R8?..
30.12.2011 12:30:41  Переглядів: 647
Як повідомлялося раніше, Acura заявила, що концепт NSX займе центральну позицію на автосалоні в Детройті менш ніж за два тижні.

Maserati Kubang представиться в Штатах... Maserati Kubang представиться в Штатах...   Maserati Kubang представиться в Штатах...
22.12.2011 11:45:39  Переглядів: 700
Згідно з останніми доповідями, Maserati представить свій новий кросовер Kubang на автошоу в Детройті (США), вже 10 січня.