|
Розділи
Your Account
Автомобили по
наилучшим ценам для автолюбителей Украины.
Київ :: Дороги:
...
|
Новини У Запоріжжі п'яний водій (?) На Skoda Fabia влаштував грандіозну аварію - постраждало двоє людей. ФОТО01.09.2010 13:51:39 Переглядів: 6412 Фото з даного ДТП надіслав наш постійний читач Сергій. За його інформацією це ДТП сталося в Запоріжжі вчора 31.08.10 близько 15.00 на перетині проспекту Леніна і вулиці Грязнова. На перетині Грязнова та пр Леніна для повороту зупинився Volkswagen Passat в крайній лівій смузі. По проспекту Леніна до площі Свободи через 10-15 метрів по діагоналі зупинився Daewoo Lanos. Водій Daewoo Lanos вийшов і зупинився біля дверей. За Daewoo Lanos стояв автомобіль Skoda Fabia, за ним стояв ще один Daewoo Lanos. У цей час на великій швидкості в лівій смузі у бік площі Свободи рухалася Skoda Fabia - вона зіткнулася з Volkswagen Passat. Skoda Fabia чіпляє Volkswagen Passat і шкереберть йде в Daewoo Lanos, збиває водія, його відкидає на 10-15 метрів і дістає другу Skoda Fabia, а Skoda Fabia наздоганяє другий Daewoo Lanos У результаті ДТП у першого Daewoo Lanos вирвало заднє колесо. Skoda Fabia майже впала на водія Daewoo Lanos До приїзду «швидкої» йому надавали першу медичну допомогу водії інших автомобілів. Був госпіталізований в ГРБ № 5. Також в результаті ДТП постраждав водій Skoda Fabia, його відкинуло на переднє пасажирське крісло. Медики, що приїхали «швидкої» поставили попередній діагноз - алкогольне сп'яніння. Чи так це насправді - визначить експертиза...
Гость | 01.09.2010 17:15:22
это уже не модно))
Відповісти
Гость | 01.09.2010 17:15:26
Гость | 01.09.2010 17:18:14
Мда...ДТП немного непонятное...Спасибо огромное Сергею,так как хочется всем много информации...
Итак,если водитель был пьян,это кошмар... Очень жаль ни в чем не винных людей,а если бы что-то серьезнее? А так это извините,мудак побил машины и повредил человека. Скорейшого выздоровления и что бы не было проблем со страховыми,так как сама знаю что это такое... Відповісти
+1) Сергей, спасибо за замечательный репортаж
Відповісти
Чистильщик
| 01.09.2010 17:18:23
Забрать права, дать 5 лет в колонии строгого режима и навсегда лишить правом управления управления любым транспортным средством (даже игрушечным)! Выпил раз, выпьет и второй, и третий...Это диагноз! Я 10 лет назад из-за такого водятла едва на тот свет не отправился((( Ибо оно бухое вылетело на встречку, врезалось и смылось... Когда нашёл, минут через 50 (он далеко не смог уехать,лобовая всё-таки) думал прикопаю в асфальт...Повезло паразиту, двери заклинило...Потом вызвал туда на место ментов,отвезли в отделение, так это чудо рассказывало, что оно таких как я пачками в Афгане стреляло... На своих тренировался...
Відповісти Гость | 01.09.2010 17:23:46 Гость | 01.09.2010 17:26:03
всмысле этого водителя.)
Відповісти
Гость | 01.09.2010 17:29:00
На клейка на фабии порадовала. Видимо поэтому он и не боится ездить пьяным
Відповісти Гость | 02.09.2010 12:39:27
Водителю Фабии предоставился замечательный случай проверить на практике то, что утверждает надпись на багажнике, там даже телефоны указаны.
Відповісти
Гость | 01.09.2010 17:30:35
Гость | 01.09.2010 17:31:31
Кто-то октавии с фабиями путает))
Відповісти
ни одной октавии на фото нет
Відповісти
Он после аварии должен был тупо стоять и высматривать, кто на него летит?
А вобще первое что надо сделать это включить аварийку и поставить знак аварийной остановки Многие этим знаком брезгуют, потом з за царапины лишаются половины машины Відповісти
Гость | 01.09.2010 17:31:12
У водителя ланоса видать вообще никакой реакции.
Стоял смотрел ка кна него летит ушлепок на фабии Відповісти
Гость | 02.09.2010 08:36:19
Судя по расположению сдается мне что пассат вылезая зацепил фабию и та пошла кувырком. Пьяного водителя это не оправдывает, но аварии могло и не быть.
Відповісти
Гость | 02.09.2010 20:49:43
Хорошый был мужик , таксист Володя умер! просто ужас а вчера с ним здоровался....
Відповісти |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| Інформаційна агенція Друга Смуга © 2006 info@drugasmuga.com |
|
|
За умов використання матеріалів з нашого сайту обов’язкове активне посилання на адресу www.drugasmuga.com.
Використання фотоматеріалів іншими ЗМІ дозволяється тільки з дозволу ІА “Друга Смуга”.
З цим питанням звертайтесь за телефонами: (044) 235 76 80, (067) 431 01 53. Ви можете присилати свої знімки з місць пригод за адресою dtp@drugasmuga.com. Відіславши свої матеріали, Ви автоматично даєте згоду на їх використання агенцією “Друга Смуга” та іншими ЗМІ. |
Відповісти