|
Розділи
Your Account
Автомобили по
наилучшим ценам для автолюбителей Украины.
Київ :: Дороги:
...
|
Новини На автобані в Німеччині зіткнулися 170 машин. ВІДЕО+ФОТО15.03.2010 12:00:52 Переглядів: 2057 Масштабне ДТП у Німеччині. На одному з автобанів зіткнулися сто сімдесят машин. Аварія сталася на півдні країни, біля міста Аусбурга. В результаті зіткнення деякі автомобілі винесло на узбіччя, у багатьох - вилетіло скло, лопнули шини, пошкоджений корпус. Постраждало 17 осіб.
Diesel
| 15.03.2010 14:48:04
Да уж, им бы наши "автобаны" и точно такого бы не было! Пускай учатся у нас ... . :)
Відповісти
Не понимаю!!!! И у нас туманы бывают,но мы же так не лупимся!!!! -170машин???Немецкие лодари,первым столкнувшимся впадло было аварийный знак выйти поставить?
Відповісти Гость | 15.03.2010 19:13:59
Немецкие "лодыри" ездят на хороших машинах, по отличным дорогам, с отличным обслуживанием. А мы, "трудяги", по больту с дырками.
Відповісти
Sakkee
| 15.03.2010 20:18:57
Ребята!!! Автобан!!! 170 авто попало в ДТП ни одного погибшего!!! Почему немцы пристегиваются - жить хотят! В нашей стране это был бы день траура, ни дай бог (((. Пристегивайтесь, ремень спасает жизнь!
Відповісти Гость | 17.03.2010 15:23:13
Германия.
1. Количество машин, ставших участниками ДТП - 170. 2. Количество пострадавших - 17 человек (или, по одному на каждую десятую машину). 3. Количество погибших в ДТП - 0 человек. Украина. 1. Количество машин, ставших участниками ДТП - 1. 2. Количество пострадавших - 5 человек. 3. Количество погибших - 5 человек. Почувствуйте разницу... Відповісти
Фемида
| 15.03.2010 20:34:59
Спонсор аварии - режиссер фильма "Скорость-4"))
Відповісти Гость | 15.03.2010 21:02:05
страховики попали ...
Відповісти
как и немецкие гайцы, рисующие схему ДТП )))))
Відповісти |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| Інформаційна агенція Друга Смуга © 2006 info@drugasmuga.com |
|
|
За умов використання матеріалів з нашого сайту обов’язкове активне посилання на адресу www.drugasmuga.com.
Використання фотоматеріалів іншими ЗМІ дозволяється тільки з дозволу ІА “Друга Смуга”.
З цим питанням звертайтесь за телефонами: (044) 235 76 80, (067) 431 01 53. Ви можете присилати свої знімки з місць пригод за адресою dtp@drugasmuga.com. Відіславши свої матеріали, Ви автоматично даєте згоду на їх використання агенцією “Друга Смуга” та іншими ЗМІ. |
Відповісти