|
Розділи
Your Account
Автомобили по
наилучшим ценам для автолюбителей Украины.
Київ :: Дороги:
...
|
Новини Київ: кульбіти Mazda6 закінчилися у фурі. ФОТО 11.03.2010 14:53:03 Переглядів: 3880 Ця аварія сталася в Києві 11.03.10 близько 12.30 на проспекті Ватутіна, за зупинкою громадського транспорту «Парк Дружби народів» перед мостом через р.. Десенка. Як розповів мотострингеру «Другої Смуги» водій Mazda6, він рухався по проспекту генерала Ватутіна в лівому ряду у напрямку Троєщини. Раптово, з другого ряду в лівий крайній перебудувався невстановлений дорестайловий Chevrolet Aveo чорного кольору. Водій на «японцеві», щоб уникнути зіткнення вивернув кермо вправо і врізався переднім бампером в ліву (водійські) двері іншого Chevrolet Aveo (помаранчевого кольору). Після цього Mazda6 почало крутити на дорозі і «японська шістка» задом врізалася у колесо напівпричепа фури (вона рухалася в першому ряду, або в другому, якщо рахувати з смугою розгону) і зупинилася в відбійнику. Удар був такої сили, що у колесо напівпричепа спустило ... У цій аварії люди не постраждали, зате автомобілістам довелося постояти в пробці.
Гость | 11.03.2010 19:29:51
"А авео может и перестраивался мож не заметил в мертвой зоне" - а голове у водителя авео зачем??....есть машина, так и веди себя на дороге нормально....хочешь перестроится, не только на зеркала надейся, а и голову можно повернуть и посмотреть....а, если головы нету, то нефиг за руль садится и ставить под опасность жизнь других людей и свою!
Відповісти Гость | 12.03.2010 16:24:34
дистанцию нужно держать и скорость не превышать....а так урок - нех летать!
Відповісти
Гость | 11.03.2010 19:33:52
а ты попробуй не крутить, оно то говорить одно, а как видишь что щас в морду получишь, то и крутишь, а "лупить того кто подрезает" - а потом докажи, что он не ехал впереди тебя и ты не зеванул...
Відповісти Гость | 12.03.2010 08:48:46
есть еще педаль тормоза. лучше притормозить и пропустить дебила, чем рулем крутить непонятно куда или тупо тупить в подрезалу
Відповісти
Гость | 12.03.2010 09:43:09
не вопрос, есть зеркала мертвой зоны и широкого обзора)Купи, как говорится и пользуйся на здоровье и чтоб шея не болела.Я себе поставил большое зеркало широкого обзора а боковые настроил чтобы как задние были и все, голову поворачивать не нужно и так видно кто с боку спрятался)Уже не раз мою задницу спасло))))А вот когда его не было приходилось крутить головой...Ну подумайте, вот был бы прикол если бы тот кадр на Шавроле, не сбежал по какой то случайности...вот бы отгреб)))
Відповісти
Гость | 12.03.2010 15:46:09
Один ошибся и подставился, другой инстинктивно руль вывернул вправо и влюбил соседа. Так уж сложилось и ничего уже не изменишь. Главное, что люди не пострадали. Водила черного Авео должен ответить за ДТП. В подобных случаях, когда водила вас не видит и подставляется под вас, нужно тут же ему сигналить или в худшем случае бить его в корму.
Відповісти
Гость | 12.03.2010 16:27:05
попал водила на мазде - в следующий раз будет урок
Відповісти
Sakkee
| 14.04.2010 17:23:01
Гость | 15.04.2010 17:06:03
[цензура]яра на видеопробках видно что никто его неподрезал!!!!!!! сам об отбойник коцнулся
Відповісти |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| Інформаційна агенція Друга Смуга © 2006 info@drugasmuga.com |
|
|
За умов використання матеріалів з нашого сайту обов’язкове активне посилання на адресу www.drugasmuga.com.
Використання фотоматеріалів іншими ЗМІ дозволяється тільки з дозволу ІА “Друга Смуга”.
З цим питанням звертайтесь за телефонами: (044) 235 76 80, (067) 431 01 53. Ви можете присилати свої знімки з місць пригод за адресою dtp@drugasmuga.com. Відіславши свої матеріали, Ви автоматично даєте згоду на їх використання агенцією “Друга Смуга” та іншими ЗМІ. |
Відповісти