|
Розділи
Your Account
Автомобили по
наилучшим ценам для автолюбителей Украины.
Київ :: Дороги:
...
|
Новини Новий Prado: і до нього черга дійшла!02.07.2009 12:00:53 Переглядів: 1794 Японський концерн Toyota приступив до модернізації кросовера Land Cruiser Prado, про що свідчать "шпигунські" знімки автомобіля, опубліковані на одному з арабських сайтів. Toyota Land Cruiser Prado, що продається на багатьох ринках світу, не проходив серйозної модернізації з часів свого дебюту, так що необхідність фейсліфта назріла вже давно. У передній частині авто дизайнери змінили вигляд радіаторних грат, бампера і форму протитуманок. На "кормі" з'явилися інші задні ліхтарі. Чи відбудуться зміни в силовій лінійці кросовера поки що невідомо. За матеріалами Колеса
Гость | 02.07.2009 16:23:20
+стопицот
они его хотели сделать похожим на 200ку как я посмотрю, а получилось что-то непонятное Відповісти Гость | 02.07.2009 16:45:58
Согласен похож на китайский Адмирал или Пегас)))))))
Відповісти Гость | 02.07.2009 20:32:33
Точно точно,КИТАЕЦ!
Відповісти Гость | 02.07.2009 22:09:08
Это наз. аутсерсинг...
Відповісти
Гость | 02.07.2009 16:22:25
уродство! тоёта нифига не умеет делать машины привлекательными - все на одно "лицо"
Відповісти
Гость | 02.07.2009 16:28:36
То ли дело Chery--------такое разнообразие моделей(читай пародии на разные бренды)
Відповісти Гость | 02.07.2009 16:46:58
Китайы очень быстро учатся на своих ошибках, и все предпосылки к успеху у них есть..Вспомните где были корейцы когда начали...А китайский автопром еще очень молод
Відповісти Гость | 02.07.2009 20:33:25
потому и стоит подождать лет 10, а не бежать в салон за новым амулетом
Відповісти
Гость | 02.07.2009 17:15:13
Впринципе, каждая модель когда обновляется терпит над собой подобные надругательства..))) но потом со временем глаз привыкает и уже кажется, что вполне нормальная машина ))
вспомните первые впечатления о новом крузере (200) - каждый говорил, что огромное уродное корыто... Відповісти Гость | 02.07.2009 17:24:58
если честно немогу привыкнуть к новой 200 ке мне больше старая нравится очень(((((новая какая то прибацанная
Відповісти Гость | 02.07.2009 17:41:03
А я уже привык - теперь старая кажется "устаревшей".. такая же история была и с Camry...
Відповісти М | 03.07.2009 09:32:17
100% я вже навіть не звертаю особливої уваги на Fiat Multipla першого покоління, який не може не кинутись в очі своїм страшним дизайном. І як не дивно цю модель розробило алельє Pininfarina: напевно вирішили поглумитись над Fiat :))
Відповісти
۩H@M@NN۩ | 02.07.2009 18:30:49
Как по мне, ничо так. А сбоку фотак нету?
Відповісти Sawko | 03.07.2009 00:49:17
Чёт они с задними фонарями переборщили. Чересчур уж они за кузов выступают. Хотели подбить внешний вид под 200-ку.
Відповісти Гость | 03.07.2009 10:18:46
"Toyota приступил к модернизации кроссовера Land Cruiser Prado" - пестец.... прадо уже кроссовер
Відповісти |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| Інформаційна агенція Друга Смуга © 2006 info@drugasmuga.com |
|
|
За умов використання матеріалів з нашого сайту обов’язкове активне посилання на адресу www.drugasmuga.com.
Використання фотоматеріалів іншими ЗМІ дозволяється тільки з дозволу ІА “Друга Смуга”.
З цим питанням звертайтесь за телефонами: (044) 235 76 80, (067) 431 01 53. Ви можете присилати свої знімки з місць пригод за адресою dtp@drugasmuga.com. Відіславши свої матеріали, Ви автоматично даєте згоду на їх використання агенцією “Друга Смуга” та іншими ЗМІ. |
Відповісти